Vítejte u Krkounů na Bimbuli

<<
 • Kdo jsme a kde jsme se tu vzali?

  Jsme tři plyšová zvířátka, slon Pupíno, kravička Bůča a žirafka Bláža. Krkouni se nám začalo říkat, protože jsme hrozně zvědaví a natahujeme své krky, aby nám náhodou něco neuteklo. Díky nim pak dohlédneme mnohem dál než vy- až na Bimbuli!!! Hrozně rádi si s dětmi hrajeme, tancujeme, zpíváme a hlavně malujeme. Těšíme se na tebe! Jsme oživlí plyšáci a narodily jsme se pod pastelky grafičky - Romany Andělové. Pro děti více o krkounech zde

   

  Krkouni

  Proč podporovat Krkouny?

  Ze světa našich dětí se vytrácí kvalitní původní česká tvorba. Časy milých a naučných příběhů Krtečka, Rumcajse, Maxipsa Fíka, Křemílka a Vochomůrky jsou pryč. Nahrazují je počítačové hry ze zahraničí mnohdy plné agrese a vulgarismu.

  Nabízíme pro vaše děti rize českou dětskou tvorbu s jedinečným příběhem Krkounů z planety Bimbuli, který je založen na životním příběhu naší grafičky Romany Andělové. Její zápas o přežití osud změnil v možnost navrhovat krásné věci pro děti a učit je dětské kreativitě a solidaritě. Projekt Krkounů pomáhá např. dětem v nemocnicích.

   

  Dálší stránka - využijte žlutých šipek

 • Vy a vaše děti můžete sdílet příběh s námi prostřednictvím knihy, TV pořadu na ČT 1 a produktů pro děti. Kotvou příběhů, je kniha ,,Krkouni aneb dobrodružství na planetě bimbuli". Jedná se o jedenáct kapitol, tedy dílů, scénářů, které na sebe jednoduše navazují.

  Kniha krkouni

  (1) Setkání s vílou, která umožní vzít všechny tři plyšové kamarády a nemocnou Adélku na (2) planetu Bimbuli, kde poznávají vědce (3) prof. Bimbulíka a (4) Bimbulusové skřítky, kteří žijí v tajuplném (5) Bimbulopodzemí. Dobrodružství na planetě pokračuje na (6) květinové vílí louce a seznámením s dalšími postavami, mezi kterými jsou (7) Kulivak a Kvakulína a jediní rošťáci a nezbedové na planetě Bimbuli (8) Hmyzzzouni Bzzzouni. Důležitou roli tu má (9) pošťák Krák, který je nositelem zpráv a kamarád (10) BUF z planety Uff. Poslední díl je o (11) uzdravení nemocné Adélky a celý děj končí pro děti pozitivně.

 • Zaujal vás tento český příběh pro děti, který je inspirován skutečnou události? Knížku můžete zakoupit v našem e-shopu zde

  Podpořit Krkouny na FB - zde

  Realizované neziskové aktivity:

  - Výzdoba dětské kliniky hematologie a onkologie FN Motol
  - Výzdoba dětského oddělení nemocnice Žatec
  - Žákovské knížky do nemocnic pro dlouhodobě hospitalizované děti
  - Výzdoba dětské JIP v kladenské nemocnice

  Chcete pomáhat s Krkouny a rozesmát pár dětských tváří v nemocnicích? Nabídky posílejte na info@angelart.cz

   

>>

 

Nová kniha ,,Krkouni ...aneb leťte s námi na Bimbuli" je tu!

 

Smějete se rádi od ucha k uchu? Hledáte nové kamarády? Chcete se naučit nové básničky? Máte rádi překvapení? Chcete se toulat po kouzelných říších? Neváhejte, sbalte kufry, popadněte duhovou letenku a vzhůru na Bimbuli – planetu dětských snů! A nebojte, nebudete tam sami, doprovodí vás holčička Adélka, která to všechno sepsala.

Nakupuj zde!


Nová aplikace s Krkouny - tentokrát se skřítky Bimbulíky! Máte mobilním zařízení nesoucí značku Samsung? Aplikace Skřítci Bimbulíci dětem nabízí spoustu zábavy v podobě omalovánek s motivy postaviček skřítků z imaginární planety Bimbuli. Jednoduché rozhraní aplikace je vhodné i pro velmi malé děti. Mobilní aplikace Skřítci Bimbulíci je určena pro tablety Samsung s operačním systémem Android a "tabletomobily" Galaxy Note stejného výrobce. Appku lze zdarma stáhnout z aplikačního portálu Samsung Apps, který je k dispozici na každém mobilním zařízení nesoucím značku Samsung.

 

Kdo nás ještě nezná, tak ať nás hned a tady pozná!

 

Víte už o tom, že na našem e-shopu máme nové výrobky s krkouní tematikou? Nyní se Krkouni mohou spolu s dětmi učit a hrát si v nové řadě produktů. Nové a naučné výrobky se hodí pro všechny volné chvíle!

                                                           *  *  *  *  *www.zoo-vyskov.cz

Pro děti od 4 do 6 let jsou vhodné zábavné sešity s příběhem Krkounů. K rozvíjení manuální zručnosti, schopnosti soustředit se a pozornosti dopopručujeme například vystřihovánky. Máme nové pexeso, svítící pero a nálepky. Kompletní nabídku zabavných produktů s Krkouny, které pobaví i naučí naleznete ZDE.

Nové polštářky s Krkouny, na kterých se krásně spinká ZDE!

 

 

Jste příznivci iPhone telefonu? Máme pro vás dobrou zprávu. S Krkouny si ted můžete hrát kdekoliv a kdykoliv. Třeba i na cestách. Stačí si v mobilním obchodě Apple store stáhnout FREE aplikaci Bimbulinka (nebo zadat jiná vhodná klíčová slova, například Krkouni, Bimbuli apod.)

 

 

   


 

Chceš se dozvědět více o Bimbuli? Seznámit se s Krkouny a poznat nové obyvatele této planety  a zažít s nimi spoustu zábavy při poznávání jejich  říší? Sleduj náš doprovodný web k TV pořadu www.bimbulitv.cz - je to cyklus pro předškoláky!v Hrajte si s námi v kouzelné zemi s žirafkou Blážou, slonem Pupínem a kravičkou Bůčou. Jsou to oživlí plyšáci! Příběh je zachycen v naší nové knize.

 

 

Nebo si s námi můžeš si zahrát hry, stáhnout přílohy, podívat se na video, s ostatními soutěžit, poslat nám své příspěvky a náměty... Připoj se k naší BimbuliBandě a frčíme!!! Líbí se Vám Krkouni? Nakupujte také na našem e-shopu super krkouní výrobky!!!

 

A jedéééém.....

 

 

Bůča, Pupíno a Bláža

 

Dnes je

29.3.2020

svátek má

dnes: Taťána zítra: Arnošt

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde