Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

Největší český vyhledávač slev Skrz.cz pokračuje ve svých charitativních aktivitách v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí dětským pacientům. Po vymalování dětských oddělení nemocnic v Kladně a Jihlavě začali nově veselé postavičky „Krkouni“ rozveselovat dětské pacienty i ve FN v Motole a FN v Brně. „Krkouni“ jsou totiž hlavním motivem na více než 130 kusech povlečení, které nemocnicím Skrz.cz daroval.  

 

Větší část daru putuje do FN v Motole, kde bude 104 kusů povlečení rozveselovat pacienty Kliniky dětské hematologie a onkologie. „Někomu to může přidat jako maličkost, děti tu však bojují se zákeřnými a leckdy zdlouhavými nemocemi. Každé takové rozveselení je pro ně strašně důležité,“ říká Vladimír Komrska, primář Kliniky dětské hematologie a onkologie FN Motol. Zbylé povlečení bude dělat radost pacientům kliniky dětské onkologie FN Brno.

 

Vyhledávač slev Skrz.cz již v minulosti pomohl díky aktivitě svých uživatelů vymalovat dětská oddělení jihlavské a kladenské nemocnice. Nápad na jejich vyzdobení vzešel z hlavy Romany Andělové ze studia ANGELart, které stojí za celým projektem Krkouni a specializuje se na dětský design a grafiku. Dar v podobě ložního povlečení firmy Matějovský s motivem těchto veselých postaviček je další společnou aktivitou Skrz.cz a projektu Krkouni.

 

„Uvědomujeme si, že díky svému postavení můžeme být užiteční lidem ve svém okolí, a byla by škoda toho nevyužít. Obzvlášť když vidíme, jak jsou naši uživatelé rádi, že se můžou do podobných projektů zapojit a přispět tak na dobrou věc,“ vysvětluje ředitel Skrz.cz Petr Kováčik.

 

Krkouni a Angelart děkuji všem zapojeným subjektům.

FN v Motole: www.fnmotol.cz FN Brno www.fnbrno.cz Skrz.cz: www.skrz.cz

Povlečení Matějovský a Nakladatelství Fragment NF Krtek: www.krtek-nf.cz OS HAIMA: www.haima.cz

Dnes je

29.3.2020

svátek má

dnes: Taťána zítra: Arnošt

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde