V dubnu začala Bimbuli TV!

17.04.2011

V dubnu začala Bimbuli TV!

 

„Ciaóóós Bimbulóóós...."

Rádi bychom všechny a především naši BimbuliBandu informovali o novém pořadu, který začátkem dubna začala Česká televize vysílat pravidelně každou sobotu ráno.

 

 

Bimbulirubriky:

Vrtíme se s Bůčou
Pohybové aktivity. Vtipné, veselé a hravé pojetí říkanek s jednoduchou choreografií, kterou zvládnou opakovat i děti u obrazovek. Cílem je vtip, radost, legrace a zdůraznit dětem, jak důležitý je pro naše tělo pohyb.

Békáme s Blážou
Bimbuli Band - dětská kapela, která v každém díle představí a naučí děti u obrazovek novou písničku. Děti hrají na dřevěné nástroje s originálním bimbuli designem (výrobce dřevěných hraček Bino, který projevil zájem výroby s naším designem), produkt bude možné zakoupit v obchodě.
Malý orchestr obsahuje - tamburínu, rolničky, píšťalu, ozvučná dřívka a rumba koule. Cílem je rozvíjet cit pro rytmus a upevňovat hravou formou vztah k hudbě.

BIMBULÍME s Pupínem
- tvoříme - školička kreslení, stříháme, lepíme, vyrábíme...my se práce se nebojíme! :o) Cílem je rozvíjet v dětech tvůrčí činnost a fantazii.

 

Pořad bude propojen s internetovými stránkami

www.bimbuli.tv, kde bude BimbuliBedna informovat o veškerém bimbulidění a kde se budete moci podívat znovu na všechny odvysílané díly!!!!

Těšíme se na vás ..vaši Krkouni Bláža, Bůča a Pupíno...

 

 

Dnes je

1.4.2020

svátek má

dnes: Hugo zítra: Erika

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde