Dětský internetový portál

Pro rodiče
 • Velikonoční inspirace

  Velikonoční inspirace 31.03.2013

  Velikonoce jsou za dveřmi, proto vám nabízíme pár tipů na barvení vajec přírodní cestou :o)

  Nechte se inspirovat a výsledky své práce nám pošlete (tady raději  fotografie:o)  ) , rádi vaše příspěvky uveřejníme na našich stránkách, případně na FB

   

  Číst více
 • Králík v kuchyni ;)

  Králík v kuchyni ;) 18.02.2013

  Maso především mladých králíků středních plemen má kromě nízkého obsahu tuku rovněž nízký obsah cholesterolu a sodíku. Samozřejmě je nejlepší z domácích chovů, nejlépe od vašich známých.. víte pak, čím byli králíci krmeni..

  Králičí maso je také ceněno pro příznivý obsah fosforu a vápníku, včetně přítomnosti stopových prvků (mědi, kobaltu a zinku). Výborná stravitelnost králičího masa, především z mladých zvířat, je dána jemností svalových vláken. I proto se výborně hodí pro děti.

  Nechte se inspirovat ....

  Číst více
 • Zdravé svačinky

  Zdravé svačinky 04.01.2013

  Děti se vrací po vánočních prázdninách do školek a do škol a možná jsou trošičku "přeslazené" , proto vám nabízíme pro inspiraci pár receptů na něco dobrého a zdravého k svačině...


  Číst více
 • Lívance se sirupem

  Lívance se sirupem 26.10.2012

  Další recept vhodný pro děti Krkounům přináší Chefparade - Škola vaření, ve které i ti nejmenší šéfkuchaři mají své místo!

  Číst více
 • Dárky pro holky a pro kluky?

  Dárky pro holky a pro kluky? 15.10.2012

  Hledáte netradiční a zároveň prospěšný dárek pro děti k Vánocům ale i jiným příležitostem? Připravili jsme pro Vás několik tipů, kde se dá spolehlivě a pohodlně před Vánoci nakoupit pro naše nejmenší! Přejeme šťastný výběr dárku nejen pod stromeček:)

  Číst více

Dnes je

29.3.2020

svátek má

dnes: Taťána zítra: Arnošt

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde