Recepty pro děti

 

 

Máte zajimavý recept, který jen tak někdo nezná? Pokud se s ním chcete podělit a dát nám ,,ochutnávku" pošlete nám ho na adresu info@krkouni.cz a my ho zveřejníme. Společná diskuze pod článkem a vaše reakce může vše ještě zdokonalit. Těšíme se na vaše chutě a reakce!

Pokud přidáte do přílohy fotku a Vaše jméno, můžeme ho zveřejnit jako Váš tip :)

Mlsoun Pupíno

 • Velikonoční inspirace

  Velikonoční inspirace 31.03.2013

  Velikonoce jsou za dveřmi, proto vám nabízíme pár tipů na barvení vajec přírodní cestou :o)

  Nechte se inspirovat a výsledky své práce nám pošlete (tady raději  fotografie:o)  ) , rádi vaše příspěvky uveřejníme na našich stránkách, případně na FB

   

  Číst více
 • Králík v kuchyni ;)

  Králík v kuchyni ;) 18.02.2013

  Maso především mladých králíků středních plemen má kromě nízkého obsahu tuku rovněž nízký obsah cholesterolu a sodíku. Samozřejmě je nejlepší z domácích chovů, nejlépe od vašich známých.. víte pak, čím byli králíci krmeni..

  Králičí maso je také ceněno pro příznivý obsah fosforu a vápníku, včetně přítomnosti stopových prvků (mědi, kobaltu a zinku). Výborná stravitelnost králičího masa, především z mladých zvířat, je dána jemností svalových vláken. I proto se výborně hodí pro děti.

  Nechte se inspirovat ....

  Číst více
 • Zdravé svačinky

  Zdravé svačinky 04.01.2013

  Děti se vrací po vánočních prázdninách do školek a do škol a možná jsou trošičku "přeslazené" , proto vám nabízíme pro inspiraci pár receptů na něco dobrého a zdravého k svačině...


  Číst více
 • Lívance se sirupem

  Lívance se sirupem 26.10.2012

  Další recept vhodný pro děti Krkounům přináší Chefparade - Škola vaření, ve které i ti nejmenší šéfkuchaři mají své místo!

  Číst více
 • Rybí recepty

  Rybí recepty 07.10.2012

  Někteří z nás si možná pamatují, když jako malí dostávali rybí tuk na lžičce. Myslím, že nechutnal nikomu. Ale prospíval každému.

  Rybí tuk totiž obsahuje cenné omega-3 mastné kyseliny, které výrazně snižují riziko srdečních chorob a nemocí krevního oběhu, jsou nezbytné pro zdravý vývoj očí a mozku a zmírňují některé příznaky lupénky.

  Ryby jsou také bohaté na vitamin A, který nás ochrání před očními chorobami, a vitamin D, důležitý pro správný vývoj kostí.

  Učme tedy naše děti jíst ryby... budou zdravé a bystré :O)

  Číst více

Dnes je

29.3.2020

svátek má

dnes: Taťána zítra: Arnošt

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde