Pozvánka a soutěž


Dětský kurz vaření s Krkouny na planetě Bimbuli

 

Přijďte do Chefparade strávit příjemné dopoledne s vašimi dětmi na speciální akci ve spolupráci s portálem krkouni.cz. A proč zrovna s Krkouny? Romana Andělová, autorka projektu Krkouni a zábavné tvorby pro děti si postupně stvořila úžasný pohádkový svět Krkounů a planety Bimbuli, který jí pomohl nejen přežít těžkou nemoc, ale postupně vystudovat, stát se mámou dvou krásných dětí a aktivně začít pomáhat malým pacientům v nemocnicích.

 

A vy nyní máte se svými dětmi možnost Romanu Andělovou poznat na kurzu, odnést si podepsanou knihu ,,Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli“ a jiné drobnosti za speciální cenu. Poznáte zde malované postavičky -  kravičku Bůču, žirafku Blážu a mlsného slona Pupína, který se na kurz těší nejvíc. S nimi se naučíte připravovat Ovocný punč profesora Bimbulíka, Pupínovy Mini pizzy z domácího těsta, Blážin domácí  burger se zeleninou a sladké Bůčiny mini čokoládové dortíky. 


První kurzy se konají již 6. a 27. 4. 2013. Počet osob na kurzu je omezen. Rezervaci provedete zde. Doporučujeme soutěžit a dostat se na kurz zadarmo a navíc vyhrát víkendový pobyt pro celou rodinu!

 

Chefparade a projekt Krkouni věnují dva vouchery speciálním hostům za statečnost ! Těšíme se na Barunku a Amálku, které se dokázaly poprat se životním osudem!


Mediální partneři:

Predskolaci.cz   Kamsdetmi.com   Child.cz   babyfriendlycertificate.cz    pohadkar.cz

 Soutěžte o vstupenky na kurz a víkendový pobyt pro celou rodinu v OREA HOTELS


POZOR ! Vyhlášení vítězů :

1. cena

Anna Vašíčková, Račice - Pístovice

2. cena

Markéta Holubová, Bečváry

3. místo

Jaroslava Filingerová, Kutná Hora

4. až 16.  místo

Marek Dostál, Liberec

Alena Rožnovská , Uherský Brod

Lukáš Polák, Ostrava

Žaneta Kotková, Nový Jičín

Jana Vítovcová, Plzeň

Pavel  Johan, Čáslav

Jana Fialová, Havířov

Dagmar Brandlová, Tuchlovice

Jana Rybková, Kladno

Klára Fučikovská, Praha

Kristýna Dománková, Lanškroun

Marie Kunstátová, Zdiby

Jana Kolorosová, Janovice nad Úhlavou

 

Děkujeme všem zúčastněným.. Výhercům gratulujeme!! Užijte si ceny! :)


1. Cena

1 x poukaz na víkendový pobyt se snídaní pro dvě dospělé osoby a dvě děti v OREA HOTELS včetně animačních programů v ceně (období červenec a srpen 2013),

Voucher na kurz vaření 27. 4. 2013,

Knížka Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli


2. Cena

Voucher na kurz vaření pro děti 27. 4. 2013, voucher dva za jednoho v OREA HOTELS

3. cena

Voucher dva za jednoho v OREA HOTELS, zástěra na vaření CHEF PARADE

4. až 16.

Voucher dva za jednoho v OREA HOTELS

 

Podmínky a pravidla soutěže:

 

1. Jak soutěžit? Odpovědět na otázku: Jak se jmenuje pohádková víla z naší knihy Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli, která pomůže dostat se Krkounům a nemocné Adélce na planetu Bimbuli? Nápověda zde

2. Přihláška do soutěže: přihláška je formou odeslání emailu na soutez@krkouni.cz Do předmětu zprávy napište ,,soutěž" a připojte odpověď na soutěžní úkol, jméno a příjmení, adresu, email, telefon.

3. Ceny v soutěži:

Viz cena 1 až 16 výše

4. Podmínka: stát se fanouškem na Facebooku Krkouni a doporučit naši knihu Krkouni   zde (sdílet). U výherců bude ověřeno.

5. Soutěž probíhá od 3. 4. 2013 a soutěž bude ukončena 15. 4. 2014. Vyhlášení soutěže proběhne na facebooku Krkounů a na webu www.krkouni.cz a to 16. 4. 2013.

6. O celkovém umístění rozhoduje losování ze správných odpovědí (nutné splnit bod č. 4)

 

Pořadatel                                                           Partner soutěže                                                                 

 

   

 

Dodatek k pravidlům

7. Organizátor neručí za ztrátu, nedoručení či prodlení soutěžních zásilek, oznámení zasílaných prostřednictvím pošty, elektronické pošty či jiným způsobem.

8. Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat.

9. Účast v soutěži ani výhry není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích.

10. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo kdykoliv pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž úplně zrušit bez udání důvodů a stanovení náhrady.

11. Organizátor nenese odpovědnost za jakákoli rizika spojená s realizací výhry, nepřebírají vůči výhercům žádné jiné závazky než stanovené těmito pravidly a výherci nemají nárok na jakákoli jiná plnění ze strany organizátora než uvedená v těchto pravidlech.

12. Organizátor si vyhrazuje právo bez oznámení a jakékoli náhrady vyřadit ze soutěže zaslaná díla, která neodpovídají pravidlům soutěže nebo jinak odporují dobrým mravům či právním předpisům ČR, případně mohou poškodit tuto soutěž nebo dobrou pověst zadavatele.

13. Účastník soutěže bude ze soutěže vyloučen v případě, že organizátor zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků soutěže či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi soutěže k získání výhry.

14. Organizátor zajistí uhrazení případné srážkové daně, kterou jsou výhry zatíženy, v souladu s příslušnými právními předpisy.

15. Soutěžící svým souhlasem o použití svých osobních údajů na www.krkouni.cz (dále jen „údaje") potvrzuje souhlas s jejich zařazením do databáze společnosti Angelart s. r. o., se sídlem Kladno, Braunova 2922, PSČ: 272 01 IČ: 289 00 685 (dále jen „Společnost"), a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely Společnosti, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu (maximálně na dobu 10-ti let) s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Bere na vědomí, že má práva dle § 11, 21 zák. č. 101/2000 Sb., tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas může bezplatně kdykoliv na adrese Společnosti odvolat, že má právo přístupu k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci, atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na Společnost obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

16. Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci organizátora, zadavatele a všech spolupracujících agentur, společností a osoby jim blízké. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem uvedených společností, nebo osoba jim blízká, cena se neodevzdá.

 

17. Podmínky k cenám OREA HOTELS

První cenu lze uplatnit v těchto hotelech OREA

•         OREA Hotel Horal http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-horal

•         OREA Vital Hotel Sklář http://www.orea.cz/cz/orea-vital-hotel-sklar

•         OREA Hotel Devět Skal http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-devet-skal

•         OREA Hotel Fontána http://www.orea.cz/cz/orea-hotel-fontana

•         OREA Wellness Hotel Horizont http://www.orea.cz/cz/orea-wellness-hotel-horizont

 

Voucher dva za jednoho: držitele opravňuje k pobytu 2 osob ve dvoulůžkovém pokoji za pultovou cenu pokoje jednolůžkového. Platnost voucheru je do 31.12.2013.

 

 

Organizátor soutěže: ANGELart s. r. o.

se sídlem: Kladno, Braunova 2922, PSČ: 272 01

IČ: 289 00 685

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 151988

 

 

Dnes je

22.1.2020

svátek má

dnes: Slavomír zítra: Zdeněk

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde