TV soutěž

Ciaos Bimbulos,

 

v sobotu 24. září 2011 začala  Česká televize opět vysílat pravidelně každou sobotu ráno ( v repríze)   vzdělávací pořad pro děti Bimbuli!! Dívejte se, bavte se s námi a hlavně zažeňte nudu!! Tu na Bimbuli neznají!!

 

Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Každý týden jiné! Obrázky posílejte - mailem  bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu:

 

Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280

(dovnitř připojte i svůj email a telefon)

Nejhezčí obrázky budeme umísťovat zde :o)) a také v naší,díky vám, obsáhlé galerii!! Už se na ně moooc těšíme...

Napiště své postřehy i na facebook

papousek.jpg
(fotogalerie obsahuje 2 fotek)
Dnešní díl byl o papoušcích..povídali jsme si o nich, co všechno dovedou..Vyrobili jsme si s dětmi krásné papoušky z papíru, zatančili-zacvičili jsme si oblíbený "ptačí tanec"..umíte ho taky? Bimbulibedna nás zavedla přímo do papouščí voliéry a jejich chovatel nám o nich řekl spoustu zajímavého. Na Bimbuli máme jednoho ukázkového papouška..je krásný, barevný, ale trrrrošičku namyšlený, jmenuje se Brkouš :o)) a my jsme si dnes o něm zazpívali krásnou písničku. Ani dnes nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní omalovánky, mozaiku s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2278a.jpg
(fotogalerie obsahuje 38 fotek)
Zde jsou vystaveny vaše krásné obrázky, které nám posíláte mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Můžete získat úžasné ceny.. Tentokrát vyhráli krkouní omalovánky, mozaiku s Krkouny nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli: Adinka Hýnová, Matěj Kalousek a Anitka a Amálka Štenclovy. Gratulujeme! Všem dětem moc a moc děkujeme za krásné obrázky! Ciaos Bimbulos! Hodně štěstí a zdraví v roce 2012 ..přejí Krkouni!!!!!
2242b.jpg
(fotogalerie obsahuje 31 fotek)
Podívejte se, jaké krásné obrázky nám pošťák Krák od vás tento týden nosí... Posílejte nám dál svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní omalovánky, puzzle s Krkouny, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli vyhráli Editka Novotná, Alenka Zítková a Julinka Havlíčková!! Gratulujeme!! Všem dětem moc a moc děkujeme :o)) Ciaos Bimbulos!
pesakost.jpg
(fotogalerie obsahuje 2 fotek)
Dnes byl na Bimbuli "pejskový den"...povídali jsme si o tom, co pejskové všechno umí a co na nich máme nejraději. Víte, jak velký je nejmenší pes na světě? Jednoho takového jsme si s dětmi vyrobili z papíru..Naučili jsme se novou hru...na "čuchanou" :o))) Bimbulibedna nás pak přenesla přímo mezi pejsky na cvičiště, kde jsme se dozvěděli, co všechno se tu mohou naučit.. Bláža myslela, že budeme místo zpívání dneska štěkat :oD , ale my jsme si nejen zaštěkali, ale i zazpívali krásnou psí písničku!! Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní omalovánky,puzzle s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2217a.jpg
(fotogalerie obsahuje 41 fotek)
Zde jsou vystaveny vaše krásné obrázky, které nám posíláte mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Můžete získat úžasné ceny.. Tento týden vyhráli krkouní omalovánky, mozaiku s Krkouny, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli Adélka Rejdáková, Žanetka Horáčková a Anna Marie Podkajská. Gratulujeme!! Všem dětem za obrázky moc děkujeme... Ciaos Bimbulos :o)
kniha.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
11. díl Bimbuli byl o knihách a knížkách.. povídali jsme si o nich a dokonce jsme si zkusili takovou knížku z papíru sami vyrobit! A že se povedla!! :o) Zahráli jsme si hezkou hru a i když nebyla "knížková", dětem se moc líbila :o) Bimbulibedna nás zavedla do tiskárny, kde jsme se dozvěděli, jak se vlastně kniha dělá.. a zrovna ta naše o Krkounech! Nakonec jsme si zazpívali veselou písničku o knihách.. Nezapomeňte na naši soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní omalovánky, mozaiku s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2206.jpg
(fotogalerie obsahuje 21 fotek)
Podívejte se, jaké krásné obrázky nám pošťák Krák od vás přinesl... Posílejte nám dál svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden vyhráli knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli, krkouní omalovánky s říkankou nebo krkouní mozaiku.. Daneček Družbík, Lucinka Kořínková a Lucinka Sobotková. Gratulujeme!! Všem dětem moc děkujeme za velmi krásné obrázky :o) Ciaos Bimbulos!
opice3.jpg
(fotogalerie obsahuje 2 fotek)
V sobotu ráno vysílala ČT1 10. díl pořadu Bimbuli..tento díl byl o opičkách... Dnes jsme nemalovali štětcem, ale vlastními prsty a dlaněmi!! A naše děti byly umazané až za ušima!! :o) Užili jsme si velkou legraci u hry, která se jmenuje opičí dráha..znáte? Bimbulibedna nás zavedla do ZOO, kde jsme viděli, jak opičky žijí a také jsme se od paní ošetřovatelky dozvěděli spoustu zajímavých věcí o opičkách. A naučili jsme se novou, krásnou písničku ..hádejte o kom? Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny!Tento týden knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli, krkouní omalovánky s říkankou a krkouní mozaiku.. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
kulikvakakvakulina.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Devátý díl byl "žabičkový" :o)) Povídali jsme si o žabičkách z Bimbule..o Kulikvakovi a Kvakulíně. Namalovali a vystřihli jsme si žabky a nalepili je do zeleného rákosí..zahráli jsme si bezva hru na žabky a čápy :o) A Bimbulibedna nás dnes přenesla za odborníky..dozvěděli jsme se, jak vypadají žabičky, když se narodí..že u nás žije 11 druhů žabek. A víte, jak daleko může skočit taková žabička? Až 5 metrů!! A také jsme si zazpívali novou písničku..žabí! Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní pexeso, puzzle s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2189.jpg
(fotogalerie obsahuje 56 fotek)
Tady jsou vystaveny vaše krásné obrázky, které nám posíláte každý týden mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Posílejte, posílejte..můžete získat úžasné ceny..:o) Tento týden krkouní pexeso, puzzle s Krkouny, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli vyhráli Anička Šlapková, Kamilka a Bára Přečkovy a Viktorka Goldmanová. Gratulujeme!!! Všem dětem moc děkujeme za krásné obrázky...které na Bimbuli udělají spoustu radosti... Ciaos Bimbulos !
2139.jpg
(fotogalerie obsahuje 17 fotek)
Podívejte se s námi, jaké krásné obrázky nám pošťák Krák od vás přinesl... Posílejte nám dál svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny!Tento týden krkouní pexeso, puzzle s Krkouny nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli vyhráli: Melisska Ebingerová, Lukáš Kejzlar a Sárinka Burgerová. Gratulujeme!!! Všem dětem za obrázky moc a moc děkujeme.. Ciaos Bimbulos Krkouni♥
deti2.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Osmý díl Bimbuli byl o divadle a o loutkách, vyrobili jsme si jednoduchou lotku - z vařečky!! Bimbulibedna nás pak zavedla do divadla, kde jsme se dozvěděli, jaké druhy loutek se v divadle používají a také co dělají loutky, když divadlo nehraje.Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden krkouní pexeso, puzzle s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
kocourbulik.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Dnes byl "kočičí den", povídali jsme si o kočičkách, co dělají, co mají rády a co na nich mají nejraději děti. S Pupínem jsme si nakreslili kočičky lepidlem! Ano, čtete správně! Podívejte se www.bimbuli.tv a můžete to zkusit také..Protáhli jsme se jako kočičky, zazpívali jsme si o kočičkách a Bimbulibedna nás přenesla do kočičí nemocnice.. Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Třeba tento týden: Krkouní pexeso, puzzle s Krkouny, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli.Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2112.jpg
(fotogalerie obsahuje 62 fotek)
Zde jsou vystaveny vaše krásné obrázky, které nám posíláte mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Můžete získat úžasné ceny..Tento týden krkouní pexeso, puzzle s Krkouny a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli vyhráli Terezka a Tomášek Navrátilovi, Natálka Houšková a Filípek Oberhofner. Zvláštní cenu posíláme do Lanškrouna, žákům 1.B do školy B.Smetany za jejich kolektivní práci :o) Gratulujeme!!! :o))) Všem dětem moc a moc děkujeme, že nám dělají svými obrázky velkou radost :o)
2091.jpg
(fotogalerie obsahuje 43 fotek)
Podívejte se s námi, jaké krásné obrázky nám pošťák Krák od vás přinesl...Tento týden vyhráli krkouní pexeso, krkouní puzzle, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli : Terezka Petřeková, Anetka a Janička Šperlovy a Anetka, Barunka a Jára Bačovi. Gratulujeme!!! Všem dětem moc a moc děkujeme :o)) Ciaos Bimbulos!
snilek.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Zahráli jsme si na malé skřítky, vyrobili jsme si s Pupínem krásnou skřítčí čepičku, zazpívali jsme si a Bimbulibedna nás zavedla do muzea hraček... :o)) Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Krkouní pexeso, puzzle s Krkouny, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos! Nezapomeňte napsat svoje jméno, věk,adresu a telefon :o) Ciaos Bimbulos
2058.jpg
(fotogalerie obsahuje 30 fotek)
Posíláte nám krásné obrázky a my zde(v soutěžní galerii 05) budeme vystavovat ty nejhezčí, které jste poslali tento týden:o) Posílejte své výtvory na: bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Můžete získat úžasné ceny.. Tento týden vyhráli veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli: Adámek a Míra Doleželovi, Gábinka Briestenská a Terezka Skopalová. Gratulujeme!! Všem dětem moc a moc děkujeme :o))) Ciaos Bimbulos
pupino4.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
5. díl - v sobotu 22.10.2011 v 8,30 na ČT 1... byl motýlkový den... :o)) Povídali jsme si o motýlcích, vyrobili jsme si motýlky z papíru, zahráli jsme si na Bzzzouny Zlouny chytající motýlky, Bimbulibedna nás vzala na výlet...za motýlky, kde jsme se toho o nich moc dozvěděli:o)) A nechyběla motýlí písnička!! Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2042.jpg
(fotogalerie obsahuje 22 fotek)
Podívejte!! Tady jsou vystaveny vaše krásné obrázky, které nám posíláte mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Můžete získat úžasné ceny..Tento týden vyhráli veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky s říkankou, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli : Martinka Kostková, Škramovská Adélka a Lukáš Faktor..děkujeme, že nám posíláte své krásné obrázky :o)))
krkouni.jpg
(fotogalerie obsahuje 2 fotek)
V sobotu byl v zemi Bimbuli barevný duhový den. Slon Pupino se chtěl zase válet, ale vůbec na to neměl čas, protože nás učil malovat duhovými barvami. Kravička Bůča nás naučila novou hru na duhovou bránu a s žirafou Blážou jsme se k té hře naučili písničku! A už taky víme, jak vzniká duha... Pokud jste vysílání nestihli, podívejte se na www.bimbuli.tv Nezapomeňte na soutěž!!Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
amalka_uzdravadlokopie.jpg
(fotogalerie obsahuje 26 fotek)
Posílejte nám své krásné obrázky mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Ty nejpovedenější budeme opět umísťovat zde, na našich stránkách a vy můžete získat úžasné ceny..Tento týden krkouní metr s abecedou, omalovánky s říkankou, nebo knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli vyhrály(samé holky!): Kačka a Hanička Májovy z Kladna, Valentynka Josefyová z Vysokého Mýta a Editka Novotná z Příbrami. Mimořádnou zvlášní cenu..plyšovou Blážu posíláme za překrásné obrázky Amálce do nemocnice a přejeme, aby uzdravadlo pomohlo co nejdřív :o)) Ciaos Bimbulos!!
kravabuca.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Ahoj...včera bylo na Bimbuli rušno...děti se naučily hru..na kravičky na louce, byl totiž "kravičkový den" ..to byla ale legrace ! Zopakovali jsme si přitom barvy! Už taky víme, proč krávy nepotřebují žvýkačku..:o) Vyrobili jsme si krásnou kravičkovou krabičku, třeba na poklady :o) Bimbulibedna nás zavedla do jednoho studia, kde se děti učí rock´n roll a nakonec jsme si zazpívali písničku o kravičkách a zavrtěli jsme se v rytmu rock ´n rollu!!!! Podívejte se taky na Bimbuli..www.bimbuli.tv Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Obrázky posílejte - mailem na bimbuli@krkouni.cz , nebo poštou na adresu : Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ciaos Bimbulos!
2016a.jpg
(fotogalerie obsahuje 11 fotek)
Posílejte nám své krásné obrázky mailem na bimbuli@krkouni.cz nebo na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280. Ty nejpovedenější budeme opět umísťovat zde, na našich stránkách a vy můžete získat úžasné ceny.. Tento týden vyhráli veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli: Vendulka Lachová, Barunka Nováková a Míša Pospíšilová. Gratulujeme!! Všem dětem mockrát děkujeme za opravdu krásné obrázky!! :o))) Ciaos Bimbulos Ciaos Bimbulos!!
slonpupino.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
Dnes byl "sloní den" a protože slon Pupíno rád kreslí, zkusili jsme si společně s dětmi malování foukáním.. Už víme, proč není Pupíno lechtivý, zahráli jsme si na slony v cirkuse a na závěr nás bimbulibedna zavedla za opravdickými slony.. Pokud jste vysílání nestihli , podívejte se na www.bimbuli.tv Posílejte nám svoje výtvory a můžete vyhrát bezva krkouní ceny! Tento týden veselý krkouní metr s abecedou, omalovánky a knihu Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli. Posílejte nám své krásné obrázky na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 nebo na bimbuli@krkouni.cz :o)))
blaza1.jpg
(fotogalerie obsahuje 1 fotek)
V 1. díle byl " žirafí den" , a tak si děti zkusily natisknout žirafí puntíky, naučily se udělat kotrmelec a pak si pustily bimbulibednu, která nás zavedla za opravdovými žirafami..a taky si zazpívaly :o)) Tento týden děti můžou vyhrát knížku Krkouni aneb dobrodružství na planetě Bimbuli, nebo celodenní vstupenky do westernového městečka Šiklův mlýn - vstupné pro 3 osoby (2 dospělí + 1 dítě) včetně jízdy na elektrickém býku!!! A nebo naší úžasnou plyšovou žirafu Blážu!!!
2008.jpg
(fotogalerie obsahuje 11 fotek)
Posílejte nám své krásné obrázky na adresu: Soutěž Krkouni P.O.BOX 50 Kladno 27280 Ty nejpovedenější budeme umísťovat zde, na našich stránkách a vy můžete získat úžasné ceny.. Tento týden vyhráli Anežka Sikora, Karolínka Mašková a Honzík Petrák. Gratulujeme!! Ceny si báječně užijte!!!

Dnes je

29.3.2020

svátek má

dnes: Taťána zítra: Arnošt

Skrz.cz a Krkouni rozzářili povlečením nemocnice

29.11.2014

Skrz.cz a Krkouni pokračují v oblasti zpříjemňování nemocničního prostředí.

Zobrazit více novinek zde